JSTE UVNITŘ ČISTÍ?

Detoxikace pomocí ToxiClean®u!

Pro naše specialisty bylo při vývoji přípravku ToxiClean® – širokospektrální detoxikační kúra – důležitým hlediskem, aby při současném užití s programem Clean Inside® proběhla komplexní detoxikace, a aby se další usazeniny už nemohly tvořit. A ještě navíc náš organismus také vyživuje. ToxiClean® detoxikační kúra tudíž může doplňovat Clean Inside® kúru. Jejich společné užití je ve výsledku nejdůkladnější detoxikační kúra co kdy byla vyvinuta, protože účinně zasáhne celý organismus.

ToXiClean tobolka
ToXiClean tobolka
ToXiClean tobolka

TOXICLEAN®

ToxiClean® během detoxikace odpovídá za pročištění jater. Náš organismus je během detoxikační kúry ToxiClean® zbaven usazených těžkých kovů (olovo, rtuť, repektive další usazeniny). V průběhu detoxikace jsou játra, krev, ledviny a další orgány úplně vyčištěné.

 Více informaci 

Detox Vital
Detox Vital
Detox Vital

DETOX VITAL®

Přípravek Detox Vital® je nezbytným prostředkem každodenní detoxikace. V rámci detoxikační kúry dodává do organismu minerální látky, antioxidanty, rostlinnou výživu a různé enzymy. Tím pomáhá organismu zvládnout přirozený proces detoxikace a doplňuje všechny životně důležité výživové látky, které jsou pro posílení imunitního systému nenahraditelné.

Více informací

Swiss Probiotix Max
Swiss Probiotix Max
Swiss Probiotix Max

SWISS PROBIOTIX MAX®

Swiss Probiotix Max® obsahuje v každé kapsli 15 druhů probiotických kmenů a 12,5 miliard prospěšných bakterií, které jsou na základě vědeckých důkazů schopny pomáhat při odstranění akutních trávicích problémů a zároveň přispívají k vyrovnání rovnováhy střevní flóry. Mohou účinně podporovat správnou a zdravou činnost imunitního a trávicího systému, díky čemu se cítíme celkově lépe a energičtější

 Více informací