Od roku 2006 jsme tu pro Vás
Více než milion zákazníků z celého světa
13 států
Několik tisíc notářsky ověřených pozitivních recenzí z celého světa
Více než 30 kolegů z celého světa v naší rodinné firmě
přísně přírodní 100 % kvalita
NaturalSwiss

O ČEM JE NAŠE POSLÁNÍ:

V roce 2006 jsme uvedli na trh kompletní sortiment výrobků, které slouží jako bylinná detoxikace ve prospěch uchování zdraví. V současnosti naše výrobky značky ToxiClean® a Clean Inside® pravidelně užívá řada odborníků ve zdravotnictví a statisíce laických uživatelů po celém světě.

Úspěch NaturalSwiss spočívá v tom, že se specializuje výlučně na detoxikaci a pročištění organismu, oproti jiným společnostem, které distribuují i jiné doplňky stravy a různé vitamíny.

Už přes 10 let jsme Vám k dispozici. Máte-li jakýkoliv zažívací problém, zavolejte nám, my Vám pomůžeme: NaturalSwiss – Expert na trávení!

NaturalSwiss

MÁME RÁDI, CO DĚLÁME:

NaturalSwiss je společnost s největšími zkušenostmi v oblasti detoxikace a očisty organismu, proto se stala renomovanou značkou na trhu.

Publikujeme uznávané odborné články. NaturalSwiss je mezinárodně uznávaná značka, zastoupená v 13 zemích. S našimi přípravky jsme získali řadu mezinárodních ocenění. Spolupracujeme s uznávanými autoritami v oboru a odbornými lékaři, specialisty.

Naše přípravky jsou vyrobené na 100% přírodní bázi a odpovídají schématu GMP stanoveném úřady veřejného zdravotnictví. Náš zákaznický servis je profesionální a kvalifikovaný. Fotka naši kolegyně odpovídá skutečnosti, obraťte se na nás s důvěrou – a my Vás nezklameme. Naše vysoce účinné přípravky pomáhají při udržení Vašeho zdraví. Nejlepší vizitkou a důkazem jsou notářsky ověřené reference našich zákazníků.

Spokojenost našich zákazníků je zaručená na 100 %. Naše oceněné programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už více než milion lidí po celém světě.

NAŠI ODBORNÍCI V POZADÍ:

Jmenuji se DR. CSABA PODLUPSZKI a studoval jsem na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, kde jsem v roce 1997 úspěšně promoval. Své znalosti jsem v roce 2000 úspěšně doplnil o I. kvalifikační atestaci v oboru interní medicína a později v roce 2004 o II. kvalifikační atestaci v oboru gastroenterologie. Od té dobypracuji jako odborný lékař v gastroenterologické ambulanci. Produkty společnosti NaturalSwiss jsem sám používal s velkou spokojeností. Tehdy jsem se stal jejich fanouškem a často je doporučuji i svým pacientům.

Jmenuji se BARBARA MÁRKUS, jsem léčitelka, psychoterapeutka, instruktorka.
Věnuji se výzkumu patogenů, mapování biochemických systémů organismu a přírodním léčebným metodám. Ve své ambulanci zkoumám i onemocnění a patogeny pokožky hlavy a obličeje a přírodními léčebnými metodami je léčím do úplného vyléčení. V posledních letech jsem se ponořila do výzkumu onemocnění způsobených ženským hormonálním systémem a s politováním vidím velké množství žen, které v léčbě hledají trvalé řešení. V mnoha případech jsem vhodnou léčbu skutečně našla, a proto mohu tyto zkušenosti s radostí poskytnout těhotným ženám a ženám v menopauze. Vztah mezi emocemi a vznikem onemocnění zkoumám už 30 let a pomáhám také svým pacientům v patových situacích. Mým největším učitelem je můj vlastní život. Neustále se snažím na tělesné a duševní úrovni být příkladem pro své pacienty a žáky. Už několik let přednáším na svých vlastních kurzech, na základě pověření firem, živnostníků a škol dělám školení a kurzy. Od tohoto roku učím alternativní medicínu a léčebné metody na Univerzitě Savaria v Szombathelyi, vysunutém pracovišti Univerzity Lóránda Eötvösa.

Mé certifikáty a získaná vzdělání za posledních 25 let:

  • Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát
  • Prananadi I.-II.
  • Schlüsslerovi soli v praxi
  • Selfness průvodce životem
  • Osvěžující masáž a masáž chodidel
  • Kosmo – genetická a thajská masáž
  • Nekonvenční terapie
  • Metafyzická – a psychoterapeutka

Jako odborná poradkyně společnosti NaturalSwiss Vám doporučuji bez kompromisů produkty z léčivých bylin výborné kvality v produktech NaturalSwiss.

Jmenuji se DR. SÁRA TÓTH, v roce 2016 jsem ukončila studium na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity v Debrecínu s kvalifikací summa cum laude. Být lékařkou byl můj sen už od dětství, takže v této profesi pracuji od ukončení studia. Už před zahájením vysokoškolského studia jsem se přihlásila jako dobrovolnice v dětské nemocnici, takže jsem mohla velmi zblízka poznat krásy, ale i závažnost a důležitost této profese. Během let strávených na univerzitě jsem prováděla několik dobrovolných zaměstnání, přednášela jsem dětem o poskytování první pomoci a o prevenci týkající se mnoha oblastí. Momentálně jsem kandidátkou na internistu (vnitřní lékařství), od doby získání diplomu pracuji na oddělení zaměřeném na kardiologii, ale měla jsem možnost podílet se i na urgentní péči o pacienta, pravidelně jsem vykonávala služby praktického lékaře na venkově a byla jsem lékařkou zdravotnického týmu na sportovních akcích.
Při léčbě je pro mě mimořádně důležitý holistický přístup, pravidelné vzdělávání pacientů, komunikace a možnost duševně vést pacienta. Ráda zdůrazňuji důležitost prevence a screeningu. Rovněž i v soukromém životě se snažím o vytvoření harmonie, udržování vyrovnanosti a toto bych ráda přenesla i na pacienty.

Naši odborníci jsou Vám k dispozici už několik let na stránce Lékař – odpovídá, kde může kdokoliv položit dotazy, které se týkají zdravotních problémů, odborná odpověď přijde velmi rychle.

Jsi tím, co jíš

POČÁTKY NAŠEHO POSLÁNÍ

„Jsi tím, co jíš“ – Hipokrates

Bylinná očista: spolupráce s přírodou. V naši moderní společnosti velmi často zapomínáme na to, že jsme ve skutečnosti neoddělitelnou součástí přírody a náš organismus patří do holistického, živého systému, který nás dokáže podporovat a vyživovat. Když jsme zdraví, znamená to, že naše tělo se úspěšně přizpůsobilo k našemu životnímu stylu a prostředí. Jsme v harmonii s rytmem přírody a v rovnováze sami se sebou.

Ovšem když onemocníme – cítíme se špatně. Naše tělo nám vzkazuje, že jsme ztratili rovnováhu a proto nedokážeme ani psychicky, ani fyzicky držet krok s přírodními cykly.

Pročištění léčivými bylinami pomáhá organismu zotavit se a znovu nastolí rovnováhu. Pomocí bylinných formulí a změnou stravovacích návyků se v našem těle nastartuje proces vylučování usazených odpadových látek a toxinů. Bylinná očista zároveň podporuje a stimuluje samočisticí mechanismy našeho těla – má pozitivní vliv na vylučovací a detoxikační kanály organismu. Takže největší hodnota léčivých bylinek je to, že napravují funkčnost našeho těla. Každý člověk má šest na sobě závislých vylučovacích kanálů, které když správně fungují, cítíme se zdraví.

NaturalSwiss, expert na trávení, věří v Pročištění Celého Těla, jehož nedílnou součástí je nejen alkalizace organismu, ale také jeho účinné a zdravé vyživování. Proto jsme vybudovali partnerství s distributorem Premium a Bio superpotravin, www.supergreens.cz. O Pročištění Celého Těla se můžete podrobněji dočíst zde. Sídlo společnosti NaturalSwiss v rámci Evropské unie naleznete na Slovensku: Herbal Life s.r.o., Ul. Františkánov 5, 945 01, Komárno, EU VAT: SK2024132649