JSTE UVNITŘ ČISTÍ?

Co rozumíme pod pojmy očista střev a vnitřní pročištění?
Proč je to tak důležité pro lidský organismus?

V dnešní době je obecně známé, že pročištění střev a detoxikace organismu je nevyhnutelnou podmínkou uzdravení a zachování zdraví. Než bychom si vybrali z bezpočet možností, jak a čím detoxikovat náš organismus, musíme mít jasnou představu o tom, jaké jsou postupy pro pročištění střev a detoxikace organismu a jak vlastně fungují.

PARASIC

Parasic® je antiparazitární doplněk stravy, který detoxikuje játra a pomáhá odstranit škodlivé parazity, střevní parazity a jejich vajíčka z tlustého střeva a jiných částí organismu.

Kombinaci léčivých bylin již několik tisíciletí úspěšně používají pro ničení a odstranění parazitů. Přípravek Parasic® je účinnou kombinací 13 rostlin vynikající kvality, které se tradičně používaly na odstranění parazitů, jejich vajíček a vylíhnutých larev z organismu. Je účinný a zároveň bezpečný, nezatěžuje dospělý organismus. (Dětem doporučujeme přípravek Para​sic​ Jr.®!)

 Více informací 

CLEAN INSIDE® VLÁKNINA

První krok je vlákninový doplněk Clean Inside®, který pomocí vláknin z léčivých rostlin očišťuje tlusté střevo od usazenin a zabraňuje tvorbě nových usazenin.

Pravidelné užívání přípravku Clean Inside® zabraňuje v nahromadění hlenů, toxických a odpadních látek v trávicí traktu. Pomáhá udržet tlusté střevo čisté a napomáhá volnému a účinnému pohybu odpadních látek. Vláknina zároveň pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru a ve střevech vytváří houbovitou, gelovou hmotu, která vstřebává toxiny. Jakmile se tato hmota po absorpci požitých tekutin nabobtná, odbourá a odstraňuje toxické odpadové látky usazené v záhybech a výchlipkách tlustého střeva. Čisté tlusté střevo zabrání v tom, aby se ve střevním systému člověka rozmnožily patogenní bakterie a parazité.

 Více informací 

SLIM TEA

Posledním krokem je přípravek Slim Tea®, detoxikační bylinný čaj zajišťující pravidelnou stolici.

Má projímavý účinek a zároveň podporuje detoxikační proces. Jelikož uklidňuje nervový systém, je ideálním nápojem před spaním. Neobsahuje kofein.

 Více informací 

CLEAN INSIDE® PROGRAM A
TOXICLEAN® PROGRAM

Důvodem úspěchu Clean Inside® Programu na očistu střev a ToxiClean® Detoxikačního programu je, že byly vyvinuté na základě nejmodernějších poznatků a použitím vědeckých postupů.

Teď 5-11% sleva z ceny nejoblíbenějších programů na očistu střev a detoxikace organismu na celém světě – s doručením zdarma! Nevynechte to!
1690 Kč nebo 1890 Kč (v závislosti na objednaném množství)
 – za tolik teď můžete získat Clean Inside® program. Aplikace programu Clean Inside® je snadno sledovatelná, bezpečná, vysoce účinná – a navíc dobře chutná. Teď Vám ho doručíme až domů zdarma.

TADY A TEĎ – objednejte Clean Inside® Program!

Na této stránce dostanete odpovědi na všechny otázky ohledně Clean Inside® Programu a pročištění střev, a tady najdete také informace o složení kúry na očistu střev a samotném vnitřním pročištění organismu.

CLEAN INSIDE® PROGRAM NA OČISTU STŘEV

Program Clean Inside® na očistu střev se skládá ze tří přípravků a byl speciálně vyvinut pro nejkomplexnější pročištění tlustého střeva tím nepřirozenějším způsobem.